fbpx
Wybierz hotel
Rezerwacja

Wybierz spośród 12 hoteli

Przyjazd

06 maja 2024

Wyjazd

07 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży MICE

Jesteś osobą pełną energii i odwagi?
Otwartą na ludzi?

Pracuj z nami w Krakowie!

Twój zakres obowiązków

  • opieka organizacyjna wydarzeń i imprez odbywających się w hotelu
  • realizowanie polityki i strategii sprzedażowej
  • przygotowanie ofert, umów i realizacja sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie kontrahentów
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami
  • weryfikacja działań konkurencji

Nasze wymagania

  • chcesz rozwijać swoje umiejętności w kierunku marketingu i sprzedaży
  • jesteś osobą pełną energii, odważną, nastawioną na realizację celu
  • jesteś aktywny/a i poszukujesz nowych szans sprzedażowych
  • Twoim atutem jest otwartość na ludzi, potrafisz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klienta
  • posługujesz się narzędziami pakietu Office (przede wszystkim: Outlook, Excel, PowerPoint)
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • wsparcie aktywności sportowej – Karta MultiSport
  • możliwość skorzystania z lunchu w miejscu pracy
  • miejsce pracy w centrum miasta

Benefity

  • Program poleceń pracowników

  • Imprezy integracyjne

  • Dodatki świąteczne

  • Kawa + herbata

  • Posiłki dla pracowników

  • Karta MultiSport

  • Odzież służbowa

  • Opieka medyczna

Oferty pracy w: Qubus Hotel Kraków

Nie znaleziono ofert o wybranych parametrach wyszukiwania. Zobacz oferty w innych miastach.

? Wprowadź kod promocyjny

Przyjazd

06

maj 2024

Wyjazd

07

maj 2024

Liczba gości

1
? Ilość dzieci będziesz mógł wprowadzić w kolejnym kroku rezerwacji.
Najlepsze ceny zawsze na naszej stronie
Proszę wybrać miasto

pn
wt
śr
cz
pt
so
nd

pn
wt
śr
cz
pt
so
nd
Przyjazd - Wyjazd (pobyt na %s nocy)