Live [^] Chat Software

Konferencje - Qubus Hotel Bielsko - Biała

Centrum i Sale Konferencyjne

Qubus Hotel Bielsko-Biała to nowoczesny obiekt konferencyjno-hotelowy powstały w 2011 r. w Galerii Sfera usytuowany w samym centrum miasta!

 

W Qubus Hotel Bielsko-Biała oferujemy:

  • Szybki i bezpłatny Internet WiFi
  • Śniadania biznesowe i eleganckie lunche
  • Bogatą ofertę przerw kawowych
  • Opiekę specjalisty i wsparcie techniczne

 

Sprawdź naszą ofertę przerw kawowych:  

SALE SZKOLENIOWE I BANKIETOWE

Qubus Hotel Bielsko-Biała zapewnia doskonałe warunki dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń - nie tylko konferencji, ale także bankietów, spotkań biznesowych, prezentacji, rozmów rekrutacyjnych, warsztatów czy szkoleń.

Do dyspozycji organizatorów oddajemy:

  • 4 klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 300 m2
  • Miejsce na organizację konferencji do nawet 280 osób
  • Profesjonalny i nowoczesny sprzęt (projektor multimedialny, ekran, rzutnik slajdów i folii, system nagłośnienia)
  • VIP ROOM  jako idealny pokój na spotkania biznesowe i rekrutacyjne

Dodatkowo oferujemy Państwu:

  • Zniżkę na noclegi dla uczestników konferencji
  • Możliwość zorganizowania czasu wolnego dla uczestników (kręgle, gokarty, zwiedzanie miasta, wycieczki górskie, narty itp.)
  • Bezpłatny parking

 

Sale konferencyjne

SalaPowierzchnia [m2]L. osób:
Sala A11390607040
Sala B9060504030
Sala C6050501620
Sala D4000016
Sala A+B+C26328016012070
Sala AB2031801206040
Sala BC150120906050
Suma303200160126106

Zobacz zdjęcia

Qubus Hotel

Masz pytania? Chcesz zarezerwować salę lub otrzymać wstępną ofertę?

Skontaktuj się z nami!

tel.: +48 33 470 2 100/182
fax: +48 33 470 2 200

Centralna Rezerwacja: (+48 71) 782 8 765

marketing_bielskobiala@qubushotel.com

Wyślij wiadomość