Choose hotel
Booking

Choose from 11 hotels

Arrival

23 March 2023

Departure

24 March 2023

Wedding at Qubus Hotel Kraków

 • Organization of a wedding reception for up to 220 persons
 • A luxury suite for the Newly-weds
 • Apartments for the parents and wedding guests at special prices
 • Parking space for your guests free of charge
 • A honeymoon in one of our hotels for 1 PLN

Wedding hall at Qubus Hotel Kraków

Elegant wedding by the Vistula River

Make your wedding reception exceptional with Qubus Hotel Kraków. Thanks to our long-standing experience this unforgettable celebration will become one of the most beautiful days of your life.

You can enjoy an elegant ballroom which can comfortably seat up to 220 persons. We will take care of every single detail and our wedding specialist will keep in touch with you all the time.

Invite your family and friends to an exceptional wedding reception held at Qubus Hotel Kraków. We will offer the most delicious dishes of Polish and European cuisine, the highest standard of service and a ballroom for your exclusive use. We will take utmost care of every single detail of your reception.

All the dishes are composed with care and taste by our Chefs. We specialize in both, European and traditional Polish cuisine. Special menus for vegetarians, guests with allergies and young children will be prepared at your request.

Dodatkowe atrakcje weselne

At Qubus Hotel Krakow, we are prepared to fulfill the wishes of the bride and groom. We have taken care of a wide selection of wedding attractions that will make the reception more pleasant not only for the bride and groom, but will certainly impress the guests as well.

At your request, we will be happy to organize the following attractions:

 • chocolate or alcohol fountain
 • live cooking, i.e. cooking live and learning how to flambé by the Chef of Qubus Hotel Krakow
 • professional bar with service
 • photo booth
 • thematic culinary tables with an abundance of top-quality products (e.g. Old Polish, Mediterranean)

Kontakt:

mail
marketing_krakow@qubushotel.com
telefon
+48 12 374 5 100

Formularz kontaktowy:

  Niezapomniane wesela i przyjęcia

  Wyjątkowe święto wymaga niezwyczajnej oprawy. Dobrze o tym wiemy, dlatego pragnąc zapewnić naszym Gościom komfortowe warunki i przepiękną oprawę, dokładamy wszelkich starań, aby sale weselne zachwycały wyglądem, wystrojem i rozplanowaniem miejsca użytkowego. Aby wesele było w pełni udane, nic nie może zaburzać jego przebiegu. Sala weselna musi być przestronna, i pomieścić wszystkich Gości. Nie można zapomnieć o jej funkcjonalności – musi zapewnić przestrzeń zarówno użytkową, jak i taneczną, a pasowałoby jeszcze pozostawić trochę wolnej przestrzeni na swobodne poruszanie się – nikt przecież nie lubi ścisku i tłoku. Sala weselna Qubus Hotel Kraków zmieści do 220 osób i nadal pozostanie sporo miejsca.

  Czy wiesz, dlaczego wesela u nas są niezapomniane? Dlatego, że wszystko zostaje dopięte na ostatni guzik. Lokal będzie udekorowany według Twoich wytycznych – przygotujemy salę na przyjęcie weselne, zajmiemy się przygotowaniem przepysznych potraw, a gdy pojawicie się na progu, przywitamy Was chlebem i solą.

  Pyszne menu weselne

  Oprócz faktu, że udostępniamy sale weselne, zapewniamy bogate menu z możliwością wcześniejszej degustacji. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu według uprzednio ustalonego menu na wesele. Wiemy, że na przyjęcia przychodzą osoby o różnych gustach i stosujące diety, dlatego zapewniamy możliwość przygotowania posiłków bezglutenowych, bezmięsnych i skomponowanych według indywidualnych preferencji – wymaga to wcześniejszego ustalenia. Pod naszym okiem sala weselna zapełni się przepysznymi, nęcąco pachnącymi potrawami.

  W Qubus Hotel Kraków udostępniamy sale weselne, a także pokoje dla Gości, dzięki czemu po skończonej zabawie będą mogli wygodnie, w komfortowych warunkach przenocować. Zapewniamy też apartament dla Pary Młodej, aby ta mogła udać się na spoczynek, gdy skończy się wesele.

  Chcemy, aby wesela odbywające się u nas stanowiły niezwykłe wydarzenia, które pozytywnie zapiszą się w pamięci zarówno Młodej Pary, jak i wszystkich uczestników. Młodej Parze proponujemy sale weselne i moc dodatkowych atrakcji, które uświetnią wesele i czas, gdy emocje już opadną. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją podróży poślubnej do jednego z naszych hoteli, jak również zaproszenia na kolację w pierwszą rocznicę ślubu. Zostańcie z nami na dłużej.

  Noc jak w bajce

  Planujecie przyjęcie weselne i pragniecie, aby było zupełnie wyjątkowe i nie do zapomnienia? To oczywiste! W Qubus Hotel Kraków wiemy, jak sprawić, że miejsce, w którym odbędzie się wesele, stanie się wyjątkowe i magiczne – sekret tkwi w aranżacji. Sala na wesele powinna zostać odpowiednio przystrojona, a obsługa musi stanąć na wysokości zadania. Z przyjemnością zajmiemy się wszystkim, co związane z salą, jej aranżacją i wystrojem, a także z menu.

  Ponadto zapewniamy wiele atrakcji weselnych, takich jak czekoladowa i alkoholowa fontanna, profesjonalny bar z obsługą, gotowanie na żywo, tematyczne stoły kulinarne, fotobudka i wiele innych.

  Nasze sale weselne przystosowane są do tego, by zorganizować atrakcyjny kącik dla dzieci, by najmłodsi również spędzili ten czas na zabawach w swoim towarzystwie.

  Choose from 11 hotels

  ? Enter a promo code if you have one

  Arrival

  23

  March 2023

  Departure

  24

  March 2023

  Number of guests

  1
  ? You will be able to enter the number of children in the next step of the booking process.
  The best prices always on our website
  Please select a city

  mo
  tu
  we
  th
  fr
  sa
  su

  mo
  tu
  we
  th
  fr
  sa
  su
  Arrival - Departure (stay for %s nights)