fbpx
Hotel wählen
Buchung

Wählen Sie aus 12 Hotels

Ankunft

25 September 2023

Abfahrt

26 September 2023

Hochzeitsfeier im Qubus Hotel Kraków

 • Einen klimatisierten Saal mit System der beweglichen Wände für sogar 220 Personen
 • Luxuriöses Appartement für Jungverheirateten
 • Spezielle Zimmerpreise für Eltern und Hochzeitsgäste
 • Auf Gästewunsch: Vermietung von Hotel-Q-Boot
 • Wir besitzen ein Zertifikat des Polnischen Verbandes von Hochzeitsberater

Hochzeitsfeier im Qubus Hotel Kraków

In den geräumigen Säle mit Blick aufs Schloss Wawel organisieren wir für Sie eine Hochzeitsfeier für sogar 220 Personen. Wir sichern eine feierliche Ausstattung der Tische, und auf Wunsch bereiten wir einen effektvollen Schokoladenbrunnen und einen altpolnischen Tisch. Wir laden auch zur Kostprobe von gewählten Speisen ein. Das individuell angepasste Menü wird durch die besten Küchenchefs in Qubus Hotel Kraków vorbereitet. Wir bieten auch die Hilfe und Rat eines Spezialisten im Bereich der Organisation von Hochzeitsfeier

Zur Verfügung unserer Gäste stellen wir moderne, klimatisierte Räume mit wunderbarem Blick auf Altstadt und Schloss Wawel. Dank System der beweglichen Wände sind wir imstande, eine Hochzeitsfeier für 60 bis 220 Personen organisieren.

Der Küchenchef komponiert für Sie ein spezielles Hochzeitsmenü. Wir bieten sowohl traditionelle Speisen der polnischen als auch europäischen Küche. Auf Ihren Wunsch bereiten wir auch die Torte, den altpolnischen bzw. japanischen Tisch bzw. einen Schokoladenbrunnen vor. Wir können ebenfalls vegetarische Speisen, Speisen für Allergiker bzw. ein spezielles Kindermenü vorbereiten

Kontakt:

mail
marketing_krakow@qubushotel.com
telefon
+48 12 374 5 100

Formularz kontaktowy:

  Niezapomniane wesela i przyjęcia

  Wyjątkowe święto wymaga niezwyczajnej oprawy. Dobrze o tym wiemy, dlatego pragnąc zapewnić naszym Gościom komfortowe warunki i przepiękną oprawę, dokładamy wszelkich starań, aby sale weselne zachwycały wyglądem, wystrojem i rozplanowaniem miejsca użytkowego. Aby wesele było w pełni udane, nic nie może zaburzać jego przebiegu. Sala weselna musi być przestronna, i pomieścić wszystkich Gości. Nie można zapomnieć o jej funkcjonalności – musi zapewnić przestrzeń zarówno użytkową, jak i taneczną, a pasowałoby jeszcze pozostawić trochę wolnej przestrzeni na swobodne poruszanie się – nikt przecież nie lubi ścisku i tłoku. Sala weselna Qubus Hotel Kraków zmieści do 220 osób i nadal pozostanie sporo miejsca.

  Czy wiesz, dlaczego wesela u nas są niezapomniane? Dlatego, że wszystko zostaje dopięte na ostatni guzik. Lokal będzie udekorowany według Twoich wytycznych – przygotujemy salę na przyjęcie weselne, zajmiemy się przygotowaniem przepysznych potraw, a gdy pojawicie się na progu, przywitamy Was chlebem i solą.

  Pyszne menu weselne

  Oprócz faktu, że udostępniamy sale weselne, zapewniamy bogate menu z możliwością wcześniejszej degustacji. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu według uprzednio ustalonego menu na wesele. Wiemy, że na przyjęcia przychodzą osoby o różnych gustach i stosujące diety, dlatego zapewniamy możliwość przygotowania posiłków bezglutenowych, bezmięsnych i skomponowanych według indywidualnych preferencji – wymaga to wcześniejszego ustalenia. Pod naszym okiem sala weselna zapełni się przepysznymi, nęcąco pachnącymi potrawami.

  W Qubus Hotel Kraków udostępniamy sale weselne, a także pokoje dla Gości, dzięki czemu po skończonej zabawie będą mogli wygodnie, w komfortowych warunkach przenocować. Zapewniamy też apartament dla Pary Młodej, aby ta mogła udać się na spoczynek, gdy skończy się wesele.

  Chcemy, aby wesela odbywające się u nas stanowiły niezwykłe wydarzenia, które pozytywnie zapiszą się w pamięci zarówno Młodej Pary, jak i wszystkich uczestników. Młodej Parze proponujemy sale weselne i moc dodatkowych atrakcji, które uświetnią wesele i czas, gdy emocje już opadną. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją podróży poślubnej do jednego z naszych hoteli, jak również zaproszenia na kolację w pierwszą rocznicę ślubu. Zostańcie z nami na dłużej.

  Noc jak w bajce

  Planujecie przyjęcie weselne i pragniecie, aby było zupełnie wyjątkowe i nie do zapomnienia? To oczywiste! W Qubus Hotel Kraków wiemy, jak sprawić, że miejsce, w którym odbędzie się wesele, stanie się wyjątkowe i magiczne – sekret tkwi w aranżacji. Sala na wesele powinna zostać odpowiednio przystrojona, a obsługa musi stanąć na wysokości zadania. Z przyjemnością zajmiemy się wszystkim, co związane z salą, jej aranżacją i wystrojem, a także z menu.

  Ponadto zapewniamy wiele atrakcji weselnych, takich jak czekoladowa i alkoholowa fontanna, profesjonalny bar z obsługą, gotowanie na żywo, tematyczne stoły kulinarne, fotobudka i wiele innych.

  Nasze sale weselne przystosowane są do tego, by zorganizować atrakcyjny kącik dla dzieci, by najmłodsi również spędzili ten czas na zabawach w swoim towarzystwie.

  Wählen Sie aus 12 Hotels

  ? Geben Sie einen Aktionscode ein, falls Sie einen haben

  Ankunft

  25

  September 2023

  Abfahrt

  26

  September 2023

  Anzahl der Gäste

  1
  ? Die Anzahl der Kinder können Sie im nächsten Schritt des Buchungsprozesses eingeben.
  Die besten Preise immer auf unserer Website
  Bitte wählen Sie eine Stadt aus

  Mo
  Tu
  wir
  th
  fr
  sa
  so

  Mo
  Tu
  wir
  th
  fr
  sa
  so
  Ankunft - Abfahrt (bleibe für %s Nächte)