Live [^] Chat Software

Konferencje - Qubus Hotel Zielona Góra

Centrum Konferencyjne

Qubus Hotel Zielona Góra położony jest w samym centrum miasta w malowniczej stolicy województwa lubuskiego. Dysponuje on Centrum Konferencyjnym wyposażonym w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

 

W Qubus Hotel Zielona Góra oferujemy:

  • Szybki i bezpłatny Internet WiFi
  • Śniadanie biznesowe i eleganckie lunche
  • Bogatą ofertę przerw kawowych
  • Opiekę specjalisty i wsparcie techniczne

 

 

Sale szkoleniowe i bankietowe

Qubus Hotel Zielona Góra zapewnia doskonałe warunki dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń - nie tylko konferencji, ale także bankietów, spotkań biznesowych, prezentacji, rozmów rekrutacyjnych, warsztatów czy szkoleń.

Do dyspozycji organizatorów oddajemy:

  • 3 przestronne, klimatyzowane sale o łącznej powierzchni 150m2, które mogą pomieścić nawet 100 osób
  • System ruchomych, dźwiękoszczelnych ścian z  możliwością aranżancji sal
  • Sprzęt konferencyjny w cenie wynajmu (rzutnik, flipchart, ekran, mikrofon)
  • Centrum Biznesowe wyposażone w faks, drukarkę i komputer
  • Kameralną salę przystosowaną do spotkań i rozmów rekrutacyjnych

Sale konferencyjne

SalaPowierzchnia [m2]L. osób:
Sala 15745303026
Sala 24230152018
Sala 35145303024
Sala 1+29970455544
Sala 2+39370455034
Sala 1+2+315090505544
Suma10890606050

Zobacz zdjęcia

Qubus Hotel

Masz pytania? Chcesz zarezerwować salę lub otrzymać wstępną ofertę?

Skontaktuj się z nami!

tel.: + 48 68 329 3 100
fax: +48 68 329 3 200

Centralna Rezerwacja: (+48 71) 782 8 765

marketing_zielonagora@qubushotel.com

Wyślij wiadomość