Live [^] Chat Software

Konferencje - Qubus Hotel Legnica

Centrum Konferencyjne

Qubus Hotel Legnica, usytuowany w centrum miasta, to jeden z największych ośrodków konferencyjno–szkoleniowych oraz idealne miejsce dla organizacji targów na Dolnym Śląsku.

 

W Qubus Hotel Legnica oferujemy:

  • Klimatyzowane sale konferencyjne
  • Szybki i bezpłatny Internet WiFi
  • Śniadania biznesowe i eleganckie lunche
  • Bogatą ofertę przerw kawowych
  • Opiekę specjalisty i wsparcie techniczne

 

Pobierz ofertę PDF: 


Sale szkoleniowe i bankietowe

Qubus Hotel Legnica zapewnia doskonałe warunki dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń - nie tylko konferencji, ale także bankietów, spotkań biznesowych, prezentacji, rozmów rekrutacyjnych, warsztatów czy szkoleń.

Do dyspozycji organizatorów oddajemy:

  • 7 sal konferencyjnych z systemem ruchomych, dzwiękoszczelnych ścian przesuwnych umożliwiających łączenie pomieszczeń (do powierzchni ponad 1000 m2)
  • Naturalne oświetlenie oraz system całkowitego zaciemnienia
  • Centrum Konferencyjne zlokalizowane na parterze
  • Możliwość zorganizowania videokonferencji lub prezentacji multimedialnej na kilku salach jednocześnie
  • Wyposażenie sali w cenie

Dodatkowo oferujemy Państwu:

  • Darmowy, monitorowany parking dla uczestników spotkania

Sale konferencyjne

SalaPowierzchnia [m2]L. osób:
Sala A8470304016
Sala B8680455026
Sala C8680455026
Sala D8680455026
Sala E9180505530
Sala F30027017014060
Sala G29028017015060
Sala A+B170230759045
Sala A+B+C25623012014076
Sala A+B+C+D34031016519090
Sala A+B+C+D+E433390220245130
Sala F+G590550340290140
Sala A+B+C+D+E+F+G102310006005400
Suma1023940555535244

Zobacz zdjęcia

Qubus Hotel

Masz pytania? Chcesz zarezerwować salę lub otrzymać wstępną ofertę?

Skontaktuj się z nami!

tel.: +48 76 866 2 100
fax: +48 76 866 2 200

Centralna Rezerwacja: (+48 71) 782 8 765

marketing_legnica@qubushotel.com

Wyślij wiadomość