Live [^] Chat Software

Konferencje - Qubus Hotel Gdańsk

Centrum Konferencyjne

Qubus Hotel Gdańsk to nowoczesne Centrum Konferencyjne zlokalizowane w samym centrum jednego z najpiękniejszych nadmorskich miast Polski


W Qubus Hotel Gdańsk oferujemy:

  • Szybki i bezpłatny Internet WiFi
  • Śniadanie biznesowe i eleganckie lunche
  • Bogatą ofertę przerw kawowych
  • Opiekę specjalisty 

Pobierz ofertę PDF:

Sprawdź ofertę lunchy:

 

SALE SZKOLENIOWE I BANKIETOWE

Qubus Hotel Gdańsk zapewnia doskonałe warunki dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń - nie tylko konferencji, ale także bankietów, spotkań biznesowych, prezentacji, rozmów rekrutacyjnych, warsztatów czy szkoleń.

Do dyspozycji organizatorów oddajemy:

  • 4 przestronne, klimatyzowane sale o łącznej powierzchni ok. 250m².
  • Centrum Biznesowe z komputerem, drukarką i faksem
  • Sale do spotkań rekrutacyjnych
  • Profesjonalny i nowoczesny sprzęt (projektor multimedialny, ekran, rzutnik slajdów i folii, system nagłośnienia)

Dodatkowo oferujemy Państwu: 

  • Monitorowany parking 
  • Możliwość przechowania materiałów szkoleniowych.

 

 

Sale konferencyjne

SalaPowierzchnia [m2]L. osób:
Sala A81104704432
Sala B84105604430
Sala C4360302026
Sala D4354302026
Sala C+D8607000
Suma251323190128114

Zobacz zdjęcia

Qubus Hotel

Masz pytania? Chcesz zarezerwować salę lub otrzymać wstępną ofertę?

Skontaktuj się z nami!

tel.: (+48 58) 75 22 183 oraz 189

fax: (+48 58) 75 22 200

Centralna Rezerwacja: (+48 71) 782 8 765

marketing_gdansk@qubushotel.com

Wyślij wiadomość