Live [^] Chat Software

Qubus Hotel wspiera akcję "Świadoma mama" en

25 października br. w Qubus Hotel Prestige Katowice odbędzie się spotkanie „Świadoma mama".

Jest to cykl bezpłatnych wydarzeń, warsztatów i wykładów skierowanych do kobiet w ciąży i młodych mam. Katowickie spotkanie pod hasłem „Mamo bądź blisko. Kochaj, noś i przytulaj!" rozpocznie się o godz. 17:00 i trwać będzie 3 godziny.

Ideą akcji jest wspieranie kobiet w okresie ciąży i macierzyństwa. Organizatorzy pomagają młodym mamom odnaleźć się w natłoku informacji, które mogą je dezorientować. Chcą także promować podejmowanie świadomych decyzji, dotyczących ciąży, porodu i opieki nad dzieckiem.

Na takich spotkaniach uczestnicy mogą wysłuchać opinii i porad specjalistów takich jak: położna, doradca laktacyjny, seksuolog, pediatra i psycholog, ratownik medyczny czy specjalista od żywienia niemowląt. W tym roku akcję wspiera także sieć Qubus Hotel.

- Tego typu spotkania cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem, postanowiliśmy zatem wspomóc tą inicjatywę i udostępnić organizatorom nasze pomieszczenia konferencyjne - mówi Katarzyna Malicka Dyrektor Qubus Hotel Prestige Katowice - wielu naszych pracowników, to przyszłe mamy i aktywni, młodzi rodzice, którzy łączą pracę z wychowywaniem dziecka, dlatego jako pracodawcy popieramy takie akcje - dodaje Pani Katarzyna.

Ambasadorkami „Świadomej mamy" są również znane osoby takie jak: Katarzyna Bujakiewicz, Paulina Holtz, Jolanta Fraszyńska czy Aleksandra Woźniak, które podczas pierwszej edycji aktywnie prowadziły warsztaty i dyskusje ze specjalistami. Dopełnieniem warsztatów jest także portal swiadomamama.pl, który systematyzuje wiedzę o ciąży i macierzyństwie.

- W sieci Qubus Hotel staramy się opierać nasze działania na koncepcji społecznie odpowiedzialnego biznesu, dlatego wspieramy akcje edukacyjne, które poszerzają wiedzę i pogłębiają świadomość ludzi w różnych dziedzinach - mówi Michał Świgost Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu - poza tym staramy się, aby nasze hotele były przyjazne rodzinom z dziećmi, posiadamy certyfikaty Hotel Przyjazny Rodzinie, organizujemy eventy i spotkania rodzinne. Mamy zatem nadzieję, że takie warsztaty zwiększą także naszą świadomość, abyśmy jeszcze lepiej dbali o młode i przyszłe mamy, które coraz częściej są Gośćmi w naszych obiektach - dodaje Michał Świgost.

Qubus Hotel Prestige Katowice zlokalizowany jest w biznesowym wieżowcu Altus, w centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu można do niego szybko dojechać z każdego punktu Katowic. Spotkanie odbędzie się w świeżo odnowionej i eleganckiej sali Turkusowej.