Live [^] Chat Software

Weekendowe menu w restauracjach Qubus Hotel

Weekendowe menu dostępne jest w trzech obiektach: Qubus Hotel Głogów, Legnica oraz Gorzów Wielkopolski od piątku do niedzieli. Idea weekendowej karty opiera się na samodzielnym skomponowaniu zestawu składającego się z zupy, dania głównego oraz deseru w preferencyjnej cenie.


Wśród dań proponowanych w menu weekendowym znajdują się potrawy mięsne, ryby, makarony, zupy oraz pyszne desery. Warto skosztować  aromatycznego kremu z pomidorów, smażonego na maśle fileta z sandacza, podanego na kaszotto z pęczaku czy Fantazję Barbecue, na którą składają się trzy rodzaje grillowanych mięs przełożonych boczkiem, grillowaną papryką i cukinią.

Koszt trzydaniowego posiłku wynosi 49 PLN, w przypadku wyboru dwóch dań rachunek dla jednej osoby wyniesie 39 PLN. Dla Gości przygotowane został urozmaicony wybór napoi w atrakcyjnych cenach. Dla Gości przygotowane został urozmaicony wybór napoi w atrakcyjnych cenach.


Oferta weekendowego menu to znakomity pomysł na wspólny obiad w gronie rodziny, przyjaciół lub romantyczną kolację we dwoje. Wspólne celebrowanie posiłku w restauracji położonej w centrum miasta to atrakcyjne propozycja również dla jego mieszkańców.