Live [^] Chat Software

Wyjątkowe chrzciny

Chrzciny to niezykłe wydarzenie i doskonała okazja do rodzinnego spotkania. W Qubus Hotel Kielce proponujemy Państwu organizację przyjecia w eleganckiej restauracji. W każdej z nich znajdują się specjalne strefy dla matki z dzieckiem oraz kąciki zabaw. Atutem naszej sieci jest także bogate menu składające się tylko ze świeżych, naturalnych składników.

skomponuj własne menu

Qubus Hotel Kielce oferuje:

  • Pokój do dyspozycji na czas trwania przyjęcia
  • Klimatyzowana sala na wyłączność
  • Wyśmienite menu – możliwość skomponowania własnego zestawu
  • Elegancka dekoracja stołów
  • Dzieci do lat 3 bezpłatnie
  • Dzieci w wieku 4-10 lat – 50% ceny podstawowej
  • Kącik zabaw dla najmłodszych
  • Dodatkowe atrakcje na życzenie

Sprawdź naszą ofertę na 2017 rok >>

Nasze referencje:

Sylwia Pawłowska / chrzcin: 05.02.2017

Obsługa bardzo miła, profesjonalna, wykazała się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Wszystko zorganizowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jedzenie bardzo smaczne, deserki pyszne. Rosół aromatyczny, pierś w sosie także bardzo dobra. Ryba po grecku, jak pozostałe przystawki smakowały gościom. Sala klimatyczna, muzyka nadawała nastrój, dobre ustawienie stołów, plus sofy. Dzieci znalazły kącik dla siebie na sofach przy stoliku, gdzie rysowały i się bawiły.

Katarzyna Machul / chrzciny:  07.08.2016

Bardzo miła i zorganizowana obsługa. Bardzo dobre jedzenie, ładnie podane. Czysto, schludnie, estetycznie, sympatycznie. Bardzo dobre menu, organizatorzy i Goście zadowoleni. Bardzo dobra sala.

Katarzyna i Mateusz Mielniczuk / chrzciny: 06.12.2015

Pani Edyta wykazała się profesjonalizmem. Zorganizowała bardzo fajne przyjęcie, wszystko było najwyższej jakości i na najwyższym poziomie. Potrawy bardzo smaczne, świeże. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie, bardzo życzliwa i uśmiechnięta. Sala z atrakcjami dla dzieci jest świetnym pomysłem.

Leszek Gumuła / chrzciny: 06.12.2015

Bardzo wysoki standard obsługi. Jesteśmy zadowoleni z częstego telefonicznego kontaktu, co umożliwiło ustalenie szczegółów i zmian w menu. Ciepłe przyjęcie w trakcie uroczystości, prawie nie czuło się atmosfery hotelu (w niektórych hotelach jest bardzo "sztywno", tutaj -absolutnie nie). Wszyscy goście (co potwierdzili) oraz my jesteśmy bardzo zadowoleni z zaserwowanego jedzenia. Bogaty wybór, niebanalny smak potraw, co sprawiało, że każdy chciał spróbowac wszystkiego. Wystrój idealny. Podobało mi się to, że pani widząc nudzace się dziecko sama zaproponowała atrakcje.

Konrad Pawlak / chrzciny: 16.08.2015

Bardzo kompetentnie, terminowo i dokładnie. Była to współpraca na najwyższym poziomie. Bogata oferta i bardzo, bardzo estetyczna- co miało nadrzędne znaczenie. Wszystkie potrawy smaczne i atrakcyjnie podane. To był najlepszy pomysł jaki mógł się przydarzyć. Osobne miejsce do zabawy dla dzieci na czas przyjęcia doskonale sprawdziło się w praktyce.

Emila Kłoczko / chrzciny 26.07.2015

Obsługa bardzo dobra. Profesjonalne podejście pani Edyty Puto do organizacji przyjęcia. Bardzo miła i ciepła osoba. Wszystko dokładnie ustalone i przygotowane wcześniej. Oferta gastronomiczna bardzo dobra. Dania i potrawy bardzo dobre, ciekawie podane. Całość bardzo dobra włącznie z przygotowaniem stołu. Bardzo dobra.

Klaudiusz Soboń / chrzciny: 02.05.2015

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu i sposobu prowadzenia zamówienia. Pełna kultura, profesjonalizm, dyspozycyjność i dbanie o klienta to niektóre z cech, które można wymienić. Wszystko było tak, jak zostało uzgodnione. Zarówno nam, jak i gościom bardzo smakowały potrawy przygotowane przez Państwo. Smacznie, elegancko podane, na czas w odpowiednich ilościach. Sala była bardzo ładnie przygotowana, a kącik dla dzieci spełnił swoją funkcję. Obsługa sali miła, kulturalna i profesjonalna. Dziękujemy

Anna Gwiazda-Krajewska / chrzciny: 06.04.2015

Obsługa profesjonalnie wywiązała się ze swych obowiązków. Specjalista ds. przyjęć udzielał wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia decyzji w sprawie poczęstunków, obiadu. Ofertę gastronomiczną oceniam na poziomie bardzo dobrym. Sala została bardzo profesjonalnie przystrojona.

Iwona Jończyk / chrzciny: 25.12.2014

Cała organizacja przyjęcia przebiegła dość sprawnie, dobry kontakt, przejrzysta umowa,. Miło, że Pani mogła nam doradzić co umieścić w ofercie. Na plus parking za darmo oraz pokój w razie potrzeby. Przystępna cena, w porównaniu z innymi ofertami w miarę tanio mimo że w centrum miasta.

Zapraszamy!

Więcej o hotelu>>